Dla dzieci
 
Rozwój osobisty
 
Fantastyka
 
Kryminał
 
Dla młodzieży
 
Darmowe
 
Lektury
 
AlfabetycznieWięcej kategorii
Pomoc

ZakupyAby pobrać bezpłatną aplikację - klikamy w przycisk "DARMOWY" a następnie w celu potwierdzenia jeszcze raz klikamy "KUP".

Audiobook zostanie dodany do naszej biblioteki a aplikacja przejdzie automatycznie do pobierania zakupionej pozycji.

Kupując płatny Audiobook klikamy w niebieski przycisk z ceną a następnie w celu potwierdzenia jeszcze raz klikamy "KUP".

Następnie aplikacja połączy nas ze sklepem AppStore lub GooglePlay, który w celu weryfikacji płatności zażąda od nas wpisania hasła użytkownika AppStore lub Google Play.


W przypadku braku dostępu do płatności na platformach AppStore lub Google Play należy wcześniej uruchomić opcje płatne w urządzeniu na którym chcemy dokonać zakupu.

Po dokonaniu weryfikacji płatności Audiobook zostanie dodany do naszej biblioteki a aplikacja przejdzie automatycznie do pobierania zakupionej pozycji.

Wszystkie ceny płatnych audiobooków w aplikacji są wyświetlane w złotówkach.


Płatności dla urządzeń iOS (Iphone) poprzez AppStore

Ponieważ płatności dla urządzeń iOS są dokonywane poprzez AppStore na terenie większości krajów UE w Euro, cena którą podaje w trakcie potwierdzenia zakupu AppStore będzie wyświetlona na terenie Polski w Euro.

Ceny podawane w aplikacji w złotówkach są przeliczane na podstawie kursu walut udostępnianego codziennie przez NBP i dzięki temu powinny reprezentować najbliższą cenę za którą zostanie dokonany zakup poprzez AppStore. Transakcja zostanie dokonana w walucie Euro.


Audiobooki Kategorie Twoje konto Znajdziesz nas na
Pomoc
O nas
Regulamin
Kontakt
Aplikacja
Wersja mobilna
Dla dzieci
Fantastyka
Kryminał
Dla młodzieży
Darmowe
Rozwój osobisty
Lektury
Alfabetycznie
Więcej kategorii
Logowanie
Rejestracja
Pobierz aplikację dla Iphone Pobierz aplikację dla Android Szukaj nas na Facebooku
Płatności zapewnia
Payu płatności Master Card Visa
Wykorzystujemy technologię cookies do celów statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.