Kryminał i Sensacja
 
Obyczajowe
 
Fantastyka
 
Dziecięce
 
Publicystyka i Biografie
 
Rozwój osobisty
 
Thriller
 
AlfabetycznieWięcej kategorii
Pomoc

PobieraniePobieranie uruchamia się automatycznie w momencie potwierdzenia zakupu Audiobooka.


Ekran pobierania przedstawia postęp pobierania aktualnej pozycji i wyświetla informacje o aktualnie pobieranym rozdziale oraz pełnym Audiobooku. Po prawej stronie widoczna jest aktualna prędkość łącza.

Po pobraniu pierwszego rozdziału można od razu przejść do przesłuchiwania pobieranego Audiobooka, pozostałe rozdziały będą przez cały czas pobierane w tle.

W trakcje pobierania Audiobooka, można swobodnie korzystać z innych funkcji aplikacji (przeglądać lub przesłuchiwać inne pozycje).

Możliwość powrotu do widoku postępu pobierania jest dostępna na dolnej belce pod przyciskiem "Pobieranie".


W przypadku usunięcia Audiobooka z urządzenia - będzie on przez cały czas obecny w chmurze i możliwy do natychmiastowego pobrania w całości lub w częściach (np. ulubionego rozdziału do którego chcielibyśmy jeszcze powrócić).

W takim przypadku po wybraniu Audiobooka w Bibliotece zamiast przycisku "Play" zobaczymy ikonę Chmury i przycisk "Pobieraj". Po wciśnięciu "Pobieraj" aplikacja przejdzie do trybu pobierania wszystkich rozdziałów wybranej pozycji.

Aby pobrać tylko wybrany rozdział, wybieramy na liście rozdziałów ikonę chmury widoczną po prawej stronie.

Więcej o pobieraniu usuniętych audiobooków »

W przypadku zakupu lub wybrania pobierania większej ilości Audiobooków, na ekranie pobierania widoczne będą także zakolejkowane pozycje.


Zatrzymywanie pobierania

Aby zatrzymać proces pobierania Audiobooka należy wybrać na ekranie pobierania ikonę "X" dostępną obok pobieranej pozycji.Aby wznowić przerwane pobieranie wybieramy przycisk wznowienia.

Kolejka pobierana jest wyczyszczona w przypadku wylogowania się z konta.


Efektywne pobieranie.

Uwaga, po wciśnięciu przycisku Home urządzenia aplikacja będzie uruchomiona w tle. Użytkownik może zamknąć aplikację i zwolnić zasoby pamięci korzystając z szybkiego wyłączenia aplikacji.
Ponadto jeśli dostępne zasoby pamięci są niskie, system może automatycznie zamknąć aplikacje działającą w tle. W celu jak najszybszego pobrania Audiobooka zalecane jest pozostawienie urządzenia i aplikacji w trybie aktywnym.
Aby efektywnie pobierać pliki aplikacja w trakcie pobierania przełącza się samoczynnie w tryb aktywny nie wywołujący wygaszania ekranu.

 
Wydajna praca aplikacji.


Dwukrotnie wciśnij przycisk Home i przeciągając poza ekran uruchomione aplikacje zwolnij zasoby swojego telefonu.

Aby efektywnie korzystać z baterii oraz zasobów w swoim urządzeniu skorzystaj z szybkiego wyłączenia aplikacji. Wyłącz aplikacje, z których nie korzystasz - przedłuż działanie baterii i uwolnij zwiększoną wydajność.

Dodatkowo w tym trybie oszczędzasz sprzęt a uruchomione programy działają wydajniej (nie potrzebujesz przecież np.stałej komunikacji z serwerami pogodowymi gdy akurat nie sprawdzasz pogody).

Dzięki temu audiobooki mogą ściągać się szybciej, pracujesz na nie obciążonym łączu.

Standardowy użytkownik ma często uruchomione nawet do kilkudziesięciu aplikacji w tle co mocno ogranicza wydajność jego urządzenia i baterii!


Pobieranie przy użyciu WiFi (stałe łącze) i 3G, 4G

Na urządzenia mobilnych zaleca się pobieranie Audiobooków poprzez wykorzystanie dostępnych WiFi,hotspotów, itp.

W przypadku pobierania aplikacji przez 3G lub 4G operator może naliczyć za taką komunikację dodatkowe kwoty. Informacje na temat dostępnych pakietów internetowych możecie znaleźć w ofercie swojego operatora.


Audiobooki Kategorie Twoje konto Znajdziesz nas na
Pomoc
O nas
Regulamin
Kontakt
Aplikacja
Wersja mobilna
Audiobooki.com jest teraz częścią audiobook.pl
Dla dzieci
Fantastyka
Kryminał
Dla młodzieży
Darmowe
Rozwój osobisty
Lektury
Alfabetycznie
Więcej kategorii
Logowanie
Rejestracja
Pobierz aplikację dla Iphone Szukaj nas na Facebooku
Płatności zapewnia
Payu płatności Master Card Visa
Wykorzystujemy technologię cookies do celów statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.